Para Yatırma

Youwin’in Para Yatırma Seçeneklerini Biliyormuydunuz?

Eğer tüm fırsatları beğendi iseniz ve Youwin üzerinde şansınızı deneyerek kazanmak istiyorsanız hemen giriş yapın ve bir hesap oluşturun. Ardından da hesabınıza ödeme gerçekleştirerek kolay bir şekilde işlemlerinize başlayabilir ve kazanmak için bu yola baş koyabilirsiniz.

Firma, kullanıcılarının kazançlarını en iyi şekilde kendilerine takdim eder ve hızlı yoldan gönderim sağlar. Tabi bu olanaklardan yararlanmadan önce, yukarıda da dediğim gibi bir hesap açmalı ve hesabınıza para yatırmalısınız.

Para yatırırken kullanacağınız ödeme yöntemleri, son derece güvenilir ve hızlı kanallardan oluşan bir listeye sahiptir arkadaşlar.

Youwin Para YatirmaUygun ödeme limitleri, hızlı işlem süreci ve kolay bir şekilde yatırım yapabilmenizi sağlayacak olan Youwin para yatırma seçeneklerini, sizler için bu konu başlığı altında anlatmaya çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla dolandırmadan başlayalım dostlar;

Youwin üzerinde kullanıcıların hesaplarına para yatırabilmeleri için 7 farklı seçenek sunulmuştur. Gerekli açıklamalara geçmeden önce isterseniz bu ödeme seçeneklerini bir sıralayalım;

Cepbank, Cepbank CC, Ecopayz, Ecovoucher, Bitcoin, Paykasa ve AstropayCard.

Şimdi de bir açıklama da bulunmak istiyorum; Bu yöntemler arasında belki de daha önce rastlamadığınız ve adını duymadığınız pek çok seçenek olabilir. Tabi bunlardan en çok soru alan da “Cepbank CC” ödeme yöntemidir.

Youwin ödeme yöntemleri dahilinde adını gördüğünüz Cepbank CC, kredi kartınız ya da banka kartınız ile yapacağınız para yatırma işlemlerini kapsamaktadır. Bu yöntem ile para yatıracağınız zaman, işlemlerinizi gün içerisinde 07 ve 24 saatleri arasında yatırabilirsiniz

Ayrıca Youwin, Cepbank ile yapacağınız ödemelerde herhangi bir işlem ücreti talep etmemektedir. Tabi bu hususta dikkat etmeniz de gereken bazı unsurlar var. En önemlisi de, bu yöntem ile para yatıracağınız da, aktarım yapmak istediğiniz miktarın 10 ve katları olması gerekiyor.

Açıkça belirtmek gerekirse 100, 150 veya 200 TL gibi yatırımlar yapmalısınız. Örneğin 205, 257 gibi küsuratlı rakamlar Cepbank CC ile yapacağınız ödemelerde kabul edilmemektedir.

Cepbank CC’nin yatırım sürecini göz önüne alırsak da, bu yöntem ile hesabınıza en az 100 TL, en fazla da 5.000 TL ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz. Seçeneğin limitleri bunlardır. Yatırım süresi, kimi zaman bir iş gününü bulabilir. Az önce de dediğim gibi, herhangi bir işlem ücreti de talep edilmemektedir.

Peki kafanıza takılan sorulardan biri ile de konuya devam edelim. Youwin yatırımlarda işlem ücreti alıyor mu? İşlem ücretini Youwin asla talep etmez ancak, kullandığınız ödeme yöntemi sizden herhangi bir komisyon talebinde bulunur ise, bunun Youwin ile bir ilgisi olmadığını bilmelisiniz.

Eğer işlem ücreti kesintisi yaşıyor iseniz, bunu ödeme sağlayıcınız ile konuşmanız ve o platformun müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekir.

Sizlere tavsiye olarak verebileceğim ödeme yöntemleri ise, birer sanal kart sistemi olan Paykasa ve AstropayCard seçenekleridir.

İnternet üzerindeki satış alanlarından kolaylıkla temin edebileceğiniz ve belirli sayıda pin numarası halinde elinize ulaşacak ola kart kodları ile, en hızlı ödeme yöntemleri arasında başı çektiklerini söyleyebilirim.

Hatta Youwin, AstropayCard veya Paykasa kartlarını temin edebileceğiniz güvenilir adresleri de sizlerle beraber “Ödeme Yöntemleri” sayfasında paylaşmıştır.

Bu durumda ikisinin de farklı para birimlerinde satıldığını da unutmayınız; AstropayCard dolar($) para birimi üzerinden satışı yapılan bir sanal kart iken, Paykasa ise euro(€) para birimi altında temin edilir.

Paykasa için herhangi bir alt yatırım limiti belirtilmemişken, üst limiti 1600 TL olarak sınırlandırılmıştır.

AstropayCard ile ödeme yapacağınız zaman da, minimum yatırım limiti 40 TL, maksimum limit ise 2.000 TL olarak kullanıcılara belirtilmiştir.

Her iki yöntem için de işlem süresi yoktur. Yatırımlarınız hesabınıza o anda geçer.