Canlı Destek

Günümüzde oldukça bilindik ve popüler olan şirketler arasında ismi olan bir bahis firması. Tabi hal böyle olunca da kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor ve kitlesi de genişliyor. Yeni kullanıcılar, her zaman için belirli bir düzeyde de yeni sorular demektir. Bu yüzden de her zaman için bir departman, yeni kullanıcıların sorularını ve sorunlarını gidermelidir değil mi?

CANLI DESTEK BİRİMİ

Youwin Canlı DestekBu gibi durumlar baş gösterdiğinde de oldukça iyi bir hizmet birimi vardır. O da Youwin canlı destek ekibi. Canlı destek birimi oldukça yararlı ve kolay bilgi alabileceğiniz bir iletişim departmanıdır elbette. Ancak firmanın müşteri hizmetleri sadece bununla sınırlı olan bir departman değildir.

Elimden geldiğince sizlere firma üzerinde yardım ve destek talebinde bulunabileceğiniz tüm iletişim birimlerini anlatmaya çalışacağım dostlar. Ama elbette ki konuya “Canlı Destek” ekibi ile başlayacağım.

Kullanıcıların en çok kullandığı ve sorunlarını en kolay şekilde dile getirdikleri alandır. Youwin’in canlı destek ekibi, haftanın her günü hizmet vermektedir ancak ne yazık ki 24 saat değildir. Bu durum da çoğu zaman gececi tayfayı üzse de, ciddi sorunlara yol açmamaktadır.

Ancak Youwin’in “Düşünceleriniz” alanına da göz attığımda, pek çok müşterinin “7/24 Canlı Destek” hizmetini onayladığını ve talep ettiğini gördüm.

Yani demem o ki arkadaşlar, kısa süre içerisinde canlı destek biriminin hizmetini 24 saate çıkaracağından eminim. Müşteri taleplerine ve fikirlerine en çok değer veren firmalardan biri olarak, bu zaten son derece muhtemel bir durum.

DÜŞÜNCELERİNİZİ ÖZGÜRCE İFADE EDİN!

Düşünceleriniz” alanından bahsetmişken, hepinizin “o ne ki” dediğini duyar gibi oldum biraz. Bu bölüm Youwin’ta henüz yeni yeni aktif edilmiş bir departmandır. Ana sayfasının sol alt kısmında bulunur ve tıklamanız halinde de yeni bir pencere açılır.

Bu alan dahilinde, yönetim ekibi ve müşteri hizmetleri kullanıcılara bazı tavsiyelerde bulunur ve kullanıcıların da bunlar ile ilgili görüşlerini alırlar.

Örneğin az önce dediğim gibi “7/24 Canlı Destek” konusu. Kullanıcılara bu hizmetin gelip gelmeyeceği konusunda bir soru sorulmuş ve 100’ün üzerinde oy almıştır. Youwin bunu dikkate alacağından eminim ve yakın zamanda canlı desteği 24 saat hizmet verecektir arkadaşlar.

Düşünceleriniz” alanında çok daha farklı seçenekler de mevcut. Bu alanda her kullanıcı görüşlerini ve düşüncelerini özgür bir şekilde ifade edebilir ve önerilerde de bulunabilir.

Tabi eğer farklı bir sorununuz da var ise, ilgili bir başlık altında bu sorununuzu da paylaşabilir ve bilgi talep edebilirsiniz. Son olarak da iletişim için kullanabileceğiniz bir yol daha var. O da direk olarak Youwin müşteri hizmetlerine gönderebileceğiniz bir e-posta hizmetinden geçiyor.

Bunun için ilk olarak Youwin ana sayfasının en aşağısında yer alan “İletişim” başlığı altına girmelisiniz. Girdiğiniz takdirde de karşınıza bir mesaj gönderme ekranı çıkacak.

E-POSTA HİZMETLERİ

Tabi mesajınızı göndermeden önce doldurmanız gereken bazı alanlar var. Onları da şu şekilde sıralayabiliriz;

Gönderen e-posta adresi, gönderen kullanıcı adı, sorun nerede, sorun nedir ve mesaj alanı.

Tüm bu alanları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra da, en aşağıda yer alan “E-posta Gönder” butonuna tıklayacaksınız ve mail direk olarak firmaya ulaştırılmış olacak. Olabilecek en kısa zamanda da sizlere geri dönüş yapılacak ve sorunlarınız çözülecektir arkadaşlar.

Hiç merak etmeyin! Youwin, hiçbir kullanıcısını mağdur veya sıkıntılı bir duruma sokmaz ve her zaman için gerekli desteği sağlar. İster düşüncelerinizi bildirin, ister e-posta gönderin, isterseniz de canlı destek ekibine bağlanın.